Řidič/ka - sk. C, T

Liberecká zoo je nejstarší zoologickou zahradou v České republice (i v bývalém Československu). Její začátky sahají až k roku 1904. Dnes se Zoo Liberec rozkládá na ploše necelých 14 ha a patří ke středně velkým zahradám v Česku.

Náplň práce:

  • odvoz a dovoz surovin, materiálu a odpadů do/z organizace
  • přesun hmot, polotovarů a výrobků ručně nebo ručními a mechanizačními přepravními prostředky o celkové hmotnosti do 12 tun, včetně obsluhy mechanizmů namontovaných na vozidlech
  • práce při nakládce a vykládce různého matriálu a surovin (seno, krmiva, odvoz odpadků…)

Co od Vás očekáváme:

  • řidičský průkaz sk. C + T
  • strojnický průkaz na nakladač (není podmínkou)
  • fyzickou zdatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • odpovídají platové ohodnocení dle praxe podle platových tabulek ve veřejném sektoru
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, sick day, volné vstupy na kulturní/sportovní akce…)

Zájemci se mohou přihlásit spolu se zaslaným životopisem na: fridrichova@zooliberec.cz

Firma: Zoo Liberec, příspěvková organizace

Kontakt: Gabriela FRIDRICHOVÁ, Dis.
Lidové sady 425/1, 460 01 Liberec

Telefon: 770190584

Místo práce: Liberec

Poznámka: vhodné pro absolventy