Řidič sk. B+E, montér na stavbě (Praha)

Jsme stabilní ryze česká rodinná společnost, která působí na telekomunikačním a energetickém trhu již 30 let a v současné době realizuje své zakázky na území 3 států.

Co Vás čeká

Doprava materiálu k realizaci zakázky. Asistence při zafukování optických kabelů na stavbě v terénu. Specifická činnost spojená s instalací - zafukování optických kabelů do HDPE trubek nebo do mikrotrubiček, popř. zafukování mikrotrubiček do HDPE trubek.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

ŘP sk. B + E  - aktivní řidič (sk. C výhodou).

Co vám můžeme nabídnout

Perspektivní zaměstnání s dlouhodobým výhledem, popř. možnost práce i v Německu. Zajímavé finanční ohodnocení. Pracovní smlouva na 1 rok, po zapracování na neurčito. Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Typ:

Firma: SUPTel a.s.

Kontakt: Eva JOUDOVÁ
Hřbitovní 1322/15, 312 00 Plzeň

Kód: 7201-10/2023

Místo práce: Praha