Řidič C+E náborový příspěvek 30.000 Kč (Plzeňský kraj)

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Přepravní společnost COOL Transport s.r.o. příjme řidiče na HPP (od 45.000 - 52.000 Kč čistá mzda) na dobu neurčitou na vnitrostátní kamionovou dopravu. Rozvoz zboží pro spol. Lidl – Cerhovice, Penny - Dobřany. Možnost pouze denních, pouze nočních nebo týden denní a týden noční. Dále je možná spolupráce formou brigády (DoPP) - 2.200 Kč/směna, sobota noční 2.700 Kč/směna.

Požadujeme:

- Řp C+E- profesní způsobilost- digitální kartu- bezúhonnost

Náplň:

- nakládka a vykládka s el. paletovým vozíkem- rozvoz zboží do koncových prodejen- vhodné i pro začínající řidiče- každodenní návrat zpět nebo stání na trase- dodržování ES č. 561/2006

Nabízíme:

- plat 45.000 - 52.000 Kč čistého- příplatky za svátky- pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem- 13-tý plat formou osobního ohodnocení- motivační bonus za spotřebu- hrazená pravidelná školení a psychologické vyšetření- garantovaný výplatní termín

Nástup možný ihned.

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Michaela Hamplová, DiS.

Telefon: +420 725 708 882

Místo práce: Plzeň