Řidič C+E náborový příspěvek 30.000 Kč (Středočeský kraj)

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Přepravní společnost COOL Transport s.r.o. příjme řidiče HPP na vnitrostátní dopravu (od 45.000 - 52.000 Kč čistá mzda) nebo mezinárodní (54.000-56.000 Kč čístá mzda) na dobu neurčitou Vnitrostátní rozvoz zboží pro spol. Lidl – Cerhovice nebo Buštěhrad, MKD s plachtovým návěsem pravidelné trasy DE/AT pondělí–pátek.

Požadujeme:

- Řp C+E- profesní způsobilost- digitální kartu- bezúhonnost

Náplň práce VKD:- nakládka a vykládka el. paletovým vozíkem- rozvoz zboží do koncových prodejen- každodenní návrat zpět na sklad nebo stání na trase- dodržování ES č. 561/2006

Náplň práce MKD:- přepřah návěsů v Dráždanech- nakládka/vykládka v DE/AT, vždy celovozy- kurtování nákladu- dodržování ES č. 561/2006

Nabízíme:

- náborový příspěvek 30.000 kč- plat 45.000-56.000 Kč- příplatky za svátky- pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem- 13-tý plat formou osobního ohodnocení- motivační bonus za spotřebu- hrazená pravidelná školení a psychologické vyšetření- garantovaný výplatní termín

Nástup možný ihned.

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Michaela Hamplová, DiS.

Telefon: +420 725 708 882

Místo práce: Buštěhrad