Řidič/Ka VZV

Náplň práce:

· Manipulace a doprava materiálu

· Řízení, obsluha a ošetřování motorových vozíků včetně odstraňování drobných technických závad

· Manipulace s přepravovanými náklady

· Zabezpečení přepravy plných a prázdných bubnů pro výrobu

Požadujeme:

· SOU/SŠ

· Řidičský průkaz skupiny B

· Průkaz obsluhy motorových vozíků typ ideálně W2, nebo alespoň W1 s možností rozšíření na W2

· Dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík

· Manuální zručnost

· Zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup k práci

Zkušenost s řízením VZV nad 5t velkou výhodou

Pracovní doba:

· Nepřetržitý provoz – denní směna 6:00 – 18:00, noční směna 18:00 – 6:00

Přestávka na jídlo a oddech 1 hodina – rozděleno 2x 15 min, 1x 30 min

Mzda:

· Od 131Kč/hod + tarifní příplatek 18Kč/hod

20% noční, 20 % So+Ne, 100% svátek, 40% práce přesčas (možnost pracovat přesčas až 416 hod/rok)

měsíční bonus (až 27% základní mzdy)

Benefity:

· 5 týdnů ročně (187,5 hodiny při 37,5 hod./týd.)

· Stravenky v hodnotě 137Kč za odpracovanou směnu

· Multisport karta

· Benefitní poukázky v hodnotě 600Kč/měsíc

· Penzijní připojištění (de délky pracovního poměru)

Firma: OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Kontakt: Marcela Viková
V Jámě 1371/8, 11000 Praha 1

Telefon: +420 604 216 147

Místo práce: Praha Hostivař