ŘIDIČ VZV | BOR | ADAPTAČNÍ BONUS AŽ 20 000 Kč

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máte zkušenosti s VZV? Chcete pracovat na 2 směny? Ozvěte se nám!

Hledáme ŘIDIČE VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ do Boru u Tachova.

Náplň práce

  • vykládání, nakládání, zaskladňování výrobků a jejich kontrola
  • zásobování výrobní linky
  • vychystávání materiálu
  • dodržování FIFO metody
  • práce s IT systémem a skenerem
  • údržba manipulační techniky
  • kontrola identifikačních štítků

NABÍZÍME

  • adaptační bonus až 20 000 Kč
  • bonus za osobní ohodnocení 0-20% ze mzdy/měs.
  • bonus za týmovou spolupráci 0-17% ze mzdy/měs.
  • bonus za přítomnost 0-2446 Kč/měs.
  • příplatek za odpolední směnu 7,5 Kč/hod.
  • letní/zimní bonus až 50% mzdy
  • bonus za loajalitu
  • plně dotované stravování ve firemní restauraci
  • 25 dní dovolená
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na dopravu
  • možnost záloh
  • možnost ubytování

POŽADUJEME

  • spolehlivost
  • zkušenosti s VZV
  • platný průkaz výhodou
  • ochota pracovat na směny

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (Undefined)
  • ukrajinština (Undefined)

Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 9-21-404871

Místo práce: Plzeňský kraj

Poznámka: vhodné pro absolventy