Řidič VZV v expedici-zástupce referenta expedice

Nabídka pracovního místa

COLORLAK a.s. přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání, střední odborné s výučním listem
  • Uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, Internet)
  • Časovou flexibilitu
  • Zodpovědnost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Přesnost, pečlivost a loajalitu
  • Samostatnost

Náplň práce

  • Plánování a koordinace práce skladových zaměstnanců
  • Znalost skladových procesů
  • Vedení skladové dokumentace
  • Zajišťování přepravy tuzemských a zahraničních zakázek
  • Administrativní činnost
  • Řízení vysokozdvižného vozíku
  • Příjem, výdej a manipulace se zbožím
  • Balení a ochrana zboží

Nabízíme

  • Možnost uzavření pracovní smlouvy na dobu neurčitou
  • Stravování v areálu firmy cena obědu/ 28,-Kč
  • Řádná dovolená 25 dnů
  • Pracovní doba pouze ranní směna 37,5 hodin týdně
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Vlastní rekreační zařízení
  • Nástup možný ihned

Zájemci hlaste se na personálním oddělení COLORLAK, a.s. Tovární 1076, PSČ 686 03, Staré Město, na tel. 572 527 469 do 20.11.2023. Svoji žádost a životopis zašlete na adresu valenta@colorlak.cz

Firma: COLORLAK, a.s.

Kontakt: Roman VALENTA
Tovární 1076, 686 03 Staré Město

Telefon: 572527469

Místo práce: STARÉ MĚSTO