005 - Řidič VZV a manipulant vláčku - nástupní mzda 39.700,- - M/Ž

Co nabízíme:

  • Smlouvu na HPP ve velmi stabilní firmě
  • Mzdu ve zkušební lhůtě 39.700,- (stravenky, pohyblivá složka, příplatky dle ZP, …)
  • SVOZOVOU DOPRAVU ZDARMA z České Kamenice přes Děčín až do Unl - kde se práce nachází, nebo příspěvek na dojíždění po vlastní ose
  • Velmi příjemný kolektiv :)

Náplň práce:

  • Práce ve 3 směnném provoze r+o+n od PO-PÁ
  • Manipulace s přiděleným materiálem / nakládka + vykládka
  • Zavážení materiálu na výrobní halu pomocí vláčku

Požadujeme:

  • Zkušenosti s VZV minimálně 1rok
  • Orientaci spojenou s prací ve skladu
  • Čistý trestní rejstřík
  • Výbornou docházku
  • Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Michaela Koordinátor
Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6 – Hradčany

Telefon: 800770055
606048202

Kód: 441975

Místo práce: Děčín