ŘIDIČ sk. C / ZÁVOZNÍK sk. B (Olomouc)

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Pro našeho klienta, společnost Autodoprava Arpád Szécsényi, hledáme ŘIDIČE sk. C a ZÁVOZNÍKY sk. B pro středisko v Olomouci do kmenového stavu.

Naše nabídka:

  • práce na hlavní pracovní poměr pondělí až pátek
  • nový vozový park: Mercedes Atego, Volvo FH, Iveco
  • zázemí stabilní rodinné společnosti
  • čistá mzda pro řidiče: 167 až 230 Kč/hodina
  • místo výkonu práce: Olomouc (ul. Na Zákopě 2a) a rozvozy v Olomouckém kraji

Pokud Vás tato pozice zaujala, prosíme o zaslání životopisu s kontaktními údaji MAILEM. Děkujeme.

Váš profil:

  • ŘP sk. C k pozici řidiče
  • ŘP sk. B k pozici závozníka (možnost rozšířit si na sk. C v režii firmy)
  • platný profesní průkaz (platí pro řidiče)
  • aktivní pracovní nasazení, zodpovědnost, spolehlivost
  • výborná pracovní morálka, trestní bezúhonnost
  • komunikativnost

Vaše náplň práce:

  • rozvoz piva v rámci Olomouckého kraje
  • denní komunikace se zákazníky
  • manipulace se zbožím při nakládce a vykládce
  • spolupráce s oddělením obchodu a distribuce

Trenkwalder a.s.

Markéta Burešová

Aksamitova 1 Olomouc 77900

Mobil: +420724501667

Email: m.buresova@trenkwalder.com

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI000001pzotQAA

Místo práce: Olomouc