Rozpočtář / přípravář staveb OSTRAVA

tručná charakteristika společnosti: KAMI PROFIT s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, která zajišťuje projektový management a kontroling, stavební dozor, jakož i přípravu a realizaci staveb v oblasti pozemních, dopravních a inženýrských projektů. Tým společnosti je sestaven z odborníků, kteří jsou připraveni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků. Mezi hlavní pilíře společnosti patří odpovědnost, profesionální přístup a spokojenost svých klientů. Bližší informace o společnosti najdete na webové adrese http://www.kami-profit.sk

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vypracovávání stavebních rozpočtů, kalkulací a cenových nabídek v souladu s podmínkami zadavatele ve veřejných zakázkách i v soukromém sektoru

• provádění kontroly nákladů před, během a po realizaci projektů a následné reportování a vyhodnocování výstupů

• komunikace s dodavateli a zadávání poptávek na vypracování cenových nabídek a vyjednávání nejvýhodnějších dodacích podmínek

• rozesílání podkladů pro vypracování cenové nabídky subdodavatelem

• vyhodnocení a zapracování nabídek od subdodavatelů

• v případě potřeby provedení obhlídky stavby

• návrh na alternativní řešení, případně změny

• schválení a obhájení zpracování cenové nabídky

• spolupráce a jednání s investorem

• spolupráce a předávání informací projektovému manažerovi stavby

• příprava podkladů pro vypracování harmonogramů a nákladů stavby

• komunikace s potenciálními subdodavateli

• kalkulace navíc prací

Zaměstnanecké výhody, benefity

• silné zázemí úspěšné stavební společnosti, která neustále expanduje

• služební notebook, mobil

• motivující finanční ohodnocení

• firemní teambuildingy

• částečný homoffice

Požadavky na zaměstnance:

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

nadstavbové/vyšší odborné vzdělání

vysokoškolské I. stupně

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stavební, pozemní stavby

Ostatní znalosti

Microsoft Word, Excel, Outlook - pokročilý

RTS Stavitel - pokročilý

Řidičský průkaz - B

Počet let praxe - 3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• stavební vzdělání

• min. 3 roky zkušeností na pozici stavebního rozpočtáře/přípraváře staveb

• zkušenosti s veřejnými zakázkami

• zkušenosti s realizací výběru dodavatelů a s tvorbou cenových nabídek

• praktická zkušenost s prací v programu RTS Stavitel, CENKROS nebo podobném programu

• samostatnost, smysl pro detail, matematické myšlení, přehled o cenách ve stavebnictví

• proaktivní přístup k práci

• dobré koordinační a technické schopnosti

Informace o výběrovém řízení

Váš životopis spolu s motivačním dopisem pečlivě posoudíme. V případě velkého zájmu ze strany uchazečů bohužel nebude možné kontaktovat každého kandidáta osobně.

Všem uchazečům děkujeme za projevený zájem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti:

KAMI PROFIT s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, která zajišťuje projektový management a kontroling, stavební dozor, jakož i přípravu a realizaci staveb v oblasti pozemních, dopravních a inženýrských projektů. Tým společnosti je sestaven z odborníků, kteří jsou připraveni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků. Mezi hlavní pilíře společnosti patří odpovědnost, profesionální přístup a spokojenost svých klientů.

Bližší informace o společnosti najdete na webové adrese http://www.kami-profit.sk

Firma: KAMI PROFIT, s.r.o., odštěpný závod

Kontakt: Mgr. Jana BESEDOVÁ
Spojů 835/2, 708 00 Ostrava

Telefon: +421905241618

Místo práce: Ostrava

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl