Sales Manager - kryptoměny

Staň se hvězdou mezi svými vrstevníky!!!!

Bitcoin, Ethereum, Ripple, Dogecoin – máš povědomí nebo už se považuješ za odborníka?

Zajímá tě oblast kryptoměninvestic a inovací?

Dokážeš svým mluveným projevem zaujmout a udělat obchod?

Reprezentuješ rád služby o jejichž kvalitě jsi sám přesvědčen?

Baví Tě mít možnost ovlivnit výši svého příjmu?

Na úplném začátku Tě seznámíme se světem kryptoměn a všech jeho možností. Dále Tě zaučíme v systémech, které usnadňují práci, abys měl prostor pro svou realizaci a osobní rozvoj.

Náplň práce:

Každodenní kontakt s potenciálními klienty formou telefonu, emailu a osobních schůzek

Práce s firemní databází stávajících i nových klientů v systému CRM

Účast na obchodních jednáních a firemních poradách

Pravidelná školení v oblasti investic, blockchainu a kryptoměn

Nabízíme:

Atraktivní finanční ohodnocení: fix 36 000 CZK + motivující bonusy a provize v řádech tisíců CZK.

Jsme oficiální partner nadnárodní fintech firmy

Možnost rychlého kariérního růstu

Pro nás samozřejmé benefity: služební telefon, Multisport karta, čerstvě pražená káva a čaj, zvýhodněná hypotéka a pojištění, firemní večírky …

Požadujeme:

Minimálně SŠ vzdělání nebo výuční list

Velmi dobré komunikační schopnosti a dovednosti

Schopnost navázat vztah po telefonu

Umět pokládat otázky ale i naslouchat

Český či slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího

Firma: Broker Investment, s.r.o.

Kontakt: Iveta Hermanová
Korunní 810/104, , 10100 Praha 10

Telefon: 775852220

Místo práce: Praha 10

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl