Salesman - Praha

Baví vás komunikovat po telefonu?Řešíte rádi přání a požadavky zákazníků?Dokážete svým mluveným projevem zaujmout a vzbudit nadšení? Reprezentujete rádi výrobky o jejichž kvalitě jste sami přesvědčeni?Baví vás mít možnost ovlivnit výši svého příjmu?

Náplň práce:

  • -  Telefonický kontakt se zákazníky či potencionálními zákazníky v sektoru B2B/B2C

  • -  Aktivní nevolávání klientů

  • -  Práce s firemní databází stávajících i nových klientů a s CRM

    systémem

  • -  Účast na obchodních jednáních a firemních poradách

    Požadujeme:

    - Minimálně SŠ vzdělání- Velmi dobré komunikační schopnosti a dovednosti- Schopnost navázat vztah po telefonu- Umět pokládat otázky ale i naslouchat- Český či slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího - Přirozená inteligence

    Nabízíme:- Fix 36 000 + NEOMEZENÉ bonusy a provize- Profesionální školení na firemní náklady (vstupní, průběžné) - Vstupní 14 denní školení, po kterém dostaneš 10 000Kč- Práce v centru Prahy - Florenc- Možnost rychlého kariérního růstu- Služební telefon- Nástup možný ihned

Firma: Broker Investment, s.r.o.

Telefon: 775852220

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy