Samostatná/ý účetní

Liberecká zoo je nejstarší zoologickou zahradou v České republice (i v bývalém Československu). Její začátky sahají až k roku 1904. Dnes se Zoo Liberec rozkládá na ploše necelých 14 ha a patří ke středně velkým zahradám v Česku. Na prohlídkové trase, která měří přibližně 2 km, lze pozorovat více než 160 druhů zvířat a přes 840 jedinců z říše savců, ptáků, plazů i obojživelníků. Více než polovina chovaných druhů je zapojena do evropských záchovných programů (EEP, ESB), které pomáhají zachránit a udržet životaschopné populace ohrožených druhů právě koordinovaným chovem v lidské péči v zoologických zahradách.

Náplň práce:

  • kompletní zajištění správy majetku, vč. účtování veškerých pohybů
  • fyzická inventarizace majetku
  • provádění účetních operací v celém rozsahu činnosti Zoo
  • samostatné zpracování úloh v aktuálním ekonomickém systému a ostatních souvisejících systémech
  • zúčtování skladů a související agenda

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání ukončené maturitním vysvědčením (nejlépe ekonomického směru)
  • provádění účetních operací (podvojné účtování) v souladu se Zákonem o účetnictví, Zákonem o DPH, Zákonem o dani z příjmů, rozpočtovými pravidly a Českými účetními standardy
  • práce s PC
  • zkušenost s ekonomickým systémem VEMA výhodou
  • praxe v oboru nejméně 3 roky
  • zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení (9. platová třída zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce, a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity

Nástup možný po dohodě.

Firma: Zoo Liberec, příspěvková organizace

Kontakt: Gabriela Fridrichová, Dis.
Lidové sady 425/1, 460 01 Liberec

Telefon: 487377119
770190584

Místo práce: Liberec