Samostatný (á) projektant (ka) - elektro Jihlava

Máš zkušenosti v projektování a rád by ses profesně posunul/a směrem k manažerské činnosti? Chceš se realizovat a podílet se s námi na zakázkách v oblasti požární bezpečnosti staveb?

Příležitost i pro šikovného absolventa!!

Požadujeme:

Min. SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, NV 194/2022 Sb §6 (bývalá vyhl.50)

Znalost technického kreslení v AutoCAD podmínkou – úroveň samostatného projektanta

Znalost tvorby blokových a liniových schémat

Řidičský průkaz sk. B

Angličtina – na úrovni písemné komunikace

Časová flexibilita (kontrolní dny staveb)

Technické a prostorové cítění

Nabídka:

Přátelská firemní kultura – práce v menším týmu 4 lidí

5 týdnů dovolené

Pracovní náplň:

Návrh technického řešení, tvorba cenové nabídky a obchodní nákladové kalkulace projektu

Příprava projektu, projekčních stupňů

Dohled nad realizací

Příprava podkladů pro závěrečné a dílčí fakturace

Aktivita při hledání nových obchodních příležitostí

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Jihlava