SAP Specialista |S/4HANA implementace|

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledáme vášnivého SAP Specialistu, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám provádět implementaci SAP S4/HANA v modulu CO/FI/BC/PM - stačí Vám znalost aspoň jednoho!

Popis pracovní pozice

  • Implementace a konfigurace SAP S4/HANA v moduluCO/FI/BC/PM
  • Řešení technických a funkčních problémů spojených s implementací SAP S4/HANA.
  • Spolupráce s týmem a klienty na identifikaci a plánování potřeb a požadavků.
  • Poskytování technické podpory a školení klientů v oblasti SAP S4/HANA.
  • Aktivní účast na dokumentaci a testování systémových změn.
  • Dodržování a propagace nejlepších postupů a standardů v oblasti SAP implementací.

NABÍZÍME

Dlouhodobá perspektiva uplatnění a stabilní zázemí společnosti.

Komplexní zaškolení, během kterého se naučíte vše potřebné.

Home office až 3x týdně

Finanční bonusy

25 dnů dovolené

Body do kafeterie

Měsíční příspěvek na penzijní připojištěn

Flexibilní zkrácená pracovní doba

Soukromé parkoviště

Dotované stravování

Vzdělávací a rozvojové kurzy, včetně kvalitního onboardingového programu s důrazem na další vzdělávání

Akce pro zaměstnance

Multisport karta

Moderní pracovní prostředí a podporu inovací.

POŽADUJEME

  • Zkušenosti s implementací SAP S4/HANA.
  • Silné technické dovednosti v oblasti SAP modulu CO/FI/BC/PM
  • Schopnost komunikovat efektivně a spolupracovat v týmu.
  • Analytické a řešitelské schopnosti.
  • Schopnost pracovat pod tlakem a dodržovat termíny.
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky nebo ekvivalentní.
  • Znalost ABAP není nutností ale výhodou

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C2 - expert)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 242 456 400

Kód: 20-16-407154

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro absolventy