ŠÉF MONTÁŽÍ / SITE MANAGER -ZAHRANIČÍ

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Aktuálně se otevírá nová pozice / výzva pro výborně hodnocenou menší soukromou společnost s více jak dvacetiletou tradicí a velmi úspěšnou historií. Chcete být její součástí ? Pak nám reagujte na pozici

Náplň práce:

  • zodpovědnost za organizaci prací na stavbě, příprava pracoviště, kontrola kvality, kontrola plnění plánu
  • zastoupení společnosti v místě stavby vůči zákazníkovi, dodavatelům a případně lokálních úřadů - vedení montážního týmu
  • koordinace mezi projektovým manažerem a stavbou – zákazník – pracovníci
  • řešení technických problémů s podporou projektového řízení, konstrukce
  • řešení případných reklamací, lokálních problémů

NABÍZÍME

  • roční bonus dle výsledků firmy
  • služební auto
  • možnost dalšího vzdělávání
  • pracovní manažerská smlouva na dobu neurčitou
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • mobil, notebook

POŽADUJEME

  • SŠ případně VŠ vzdělání strojního zaměření
  • praxe s průmyslovými montážemi
  • zkušenosti s vedením lidí, organizace práce, komunikativnost a schopnost plánovat, reportovat
  • angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni, oba jazyky výhodou
  • znalosti problematiky manipulace s břemeny, svařování, industriální montáže
  • práce s 3D softwarem – prohlížení, odměřování a kontrola 3D modelu / realita stavby - výhodou
  • ochota pobývat dlouhodobě na montážích v zahraničí

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 378 402 800

Kód: 9-5-406186-1

Místo práce: Plzeňský kraj