Senior nákupčí s AJ

Požadujeme:

 ●  středoškolské vzdělání s technickým nebo obchodním zaměřením

 ●  výborná angličtina je nutností (80% dodavatelů ze zahraničí, mezinárodní firma)

 ●  alespoň 2 roky zkušenost z oblasti nákupu z výrobní společnosti

 ●  přirozené obchodní myšlení a vyjednávací schopnosti

 ●  zájem o oblast nákupu a další rozvoj v této oblasti, ochota učit se novým věcem

 ●  schopnost pracovat na svěřených projektech v týmu i samostatně

Nabídka:

 ●  pracovní smlouva na dobu neurčitou

 ●  13. mzda

 ●  5 týdnů dovolené

 ●  prémie a finanční bonusy

 ●  mobilní telefon / notebook

 ●  příspěvek na dopravu

 ●  příspěvek na penzijní a životní připojištění

 ●  stravenky

 ●  vzdělávací kurzy a školení

Pracovní náplň:

 ●  dojednáváním obchodních podmínek pro dodávky výrobních i nevýrobních materiálů

 ●  budete samostatně vést obchodní jednání s dodavateli a řídit výběrová řízení

 ●  pracovat na důležitých projektech úspor a optimalizace procesů

 ●  starat se o svěřené dodavatelské portfolio

 ●  budete pomáhat se zajištěním včasnosti dodávek

 ●  průběžné monitorování vývoje na trhu

 ●  řešit dodavatelské reklamace

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Český Krumlov