Senior účetní

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Účetní a daňová společnost se sídlem v Praze-Vinohradech hledá do svého týmu novou posilu na pozici senior účetní.

Náplní práce je zpracování účetní agendy klientů – zaúčtování a kontrola zaúčtování účetních dokladů, zpracování přiznání k DPH, kontrolního hlášení, souhrnného hlášení, inventarizace rozvahových účtů, příprava roční účetní závěrky a přiznání k dani z příjmu – vše ve spolupráci s hlavními účetními a daňovými poradci společnosti.

Podpora ostatních členů týmu a zaučení je samozřejmostí.

Požadujeme:

- vzdělání ekonomického nebo právního směru min. SŠ

- zájem o účetnictví a daně

- znalost anglického jazyka výhodou

- kladný vztah k informačním technologiím

- komunikační schopnosti na dobré úrovni

- znalost SW Money výhodou

Praxe v oboru účetnictví a daní min. 5 let.

Náplň práce:

- vedení účetní agendy společností (mimo mzdové agendy)

- zpracování účetních závěrek a daňových přiznání ve spolupráci s daňovým poradcem

- komunikace s auditory, klienty, úřady

- komunikace s klienty v souvislosti s jejich agendou

- týmová spolupráce při řešení komplikovanějších účetních či daňových případů

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti

- různorodou dynamickou práci

- pracoviště v centru Prahy

- možnost odborného a osobního rozvoje

- možnost kariérního postupu

- velmi dobré finanční ohodnocení včetně dalších zaměstnaneckých výhod

Benefity:

- vzdělávací kurzy, školení

- příspěvek na stravování

- dovolená 4-5 týdnů

- sick days

- bonusy/prémie

- příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Těšíme se na Vaše životopisy.

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Ing. Veronika Boháčová

Telefon: +420 725 757 164

Místo práce: Praha