Seřizovač/ka

Human-Res je obchodní značka mezinárodní agentury Optima se sídlem v Holandsku. Od svého založení se Human-Res vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání! Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Hledáme nové zaměstnance na pozici

Hlavní náplň práce:

• nastavuje a řídí výrobní proces - seřízení linky pro výrobu

• provádí pravidelnou denní údržbu linky, kontrolu stavu linky

• odpovídá za kvalitu

• jedná se o práci v třísměnném nebo nepřetržitém provozu

Co od Vás očekáváme:

• vyučení nebo ÚSO vzdělání technického směru (elektro, strojní, mechanik – seřizovač) je výhodou, nicméně zaškolíme a zapracujeme i uchazeče bez dosavadních znalostí a zkušeností z oboru

• manuální zručnost, zodpovědnost, osobní motivaci učit se a zlepšovat se

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pečlivé a kvalitní zaškolení
  • adekvátní finanční ohodnocení a širokou škálu zaměstnaneckých výhod včetně penzijního a životního pojištění
  • příjemné pracovní prostředí, moderní výrobní technologie a špičkové technické zázemí
  • zajímavou práci –  dodáváme více než 100 zákazníkům z 25 převážně evropských zemí (např. pro značky Lacalut, Odol, L‘Oreal, Indulona, Biorepair, Panthenol, Bepanthol)
  • příplatek za noční směnu 50 Kč/hodinu
  • zázemí stabilní a současně dynamicky se rozvíjející firmy
  • systém vzdělávání a rozvoje
  • špičkové technické zázemí
  • moderní výrobní prostory
  • adekvátní finanční ohodnocení cca 26 000 - 30 000 Kč
  • ubytování zdarma

Zájemce prosím o životopis.

Firma: Human-Res, obch. značka společnosti ORE

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 7900

Místo práce: Luhačovice