Seřizovač CNC - měsíční čistá mzda 42.200,- Kč + ubytování

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Hledáte stabilní práci, která Vás bude bavit? Pokud ano, přidejte se k nám! Nabízíme práci s ubytováním a volnými víkendy!

Nabízíme:

  • - Měsíční čistá mzda až 42.200,- Kč včetně diet a příplatků
  • - Denní diety 333,- Kč
  • - Příplatek za odpolední a noční směny
  • - Zajištěné ubytování
  • - 25 dní dovolené
  • - Zkrácená pracovní doba 7,5 hod. denně
  • - Víkendy volné
  • - Firemní restaurace
  • - Možnost týdenních záloh
  • - Možnost přesčasů
  • - Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000 Kč!
  • - Možnost kariérního růstu
  • - Stabilní zaměstnání

Pracovní náplň:

  • - Stanovení postupů, prostředků a metod obrábění kovů
  • - Připravování pracovního procesu
  • - Ovládání a seřizování vertikálních i horizontálních CNC strojů
  • - Práce s operačními systémy Heiden, Sinumerik, Okuma OSP a Fanuc

Požadujeme:

  • - Znalost čtení výkresové dokumentace
  • - Praxe na obdobné pozici
  • - Praxe se seřizováním strojů

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Eva Žilavá

Telefon: 800 880 810
+420724065854

Kód: 756

Místo práce: Chrudim