SEŘIZOVAČ JUNIOR/SENIOR (30 - 45 000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte již zkušenosti se seřízením výrobních strojů? Pokud ne, tak Vás vše naučíme. Nezaleknete se práce na 12 hodinové směny? ANO? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Seřízení, obsluha a pravidelná údržba strojů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Pracovní pomůcky jako je šuplera, mikrometr a kalibry budou tvým každodenním chlebem
  • Správa dokumentace
  • Práce v pohodovém a přátelském týmu

Nabízíme

  • 25 dní dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Bonusy/prémie, protože si vážíme Vaší tvrdě odvedené práce
  • Benefitní karta, protože myslíme na Váš zdravý životní styl
  • Nástup do kmene
  • Místo výkonu práce: Prostějov

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického směru
  • Praxe se seřízením výrobních strojů - výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Ochota pracovat na 12 hodinové směny (krátký/dlouhý) týden

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Silvie Coufalova

Telefon: +420 778407765

Kód: 55536

Místo práce: Olomoucký kraj