Seřizovač (ka) nebo Obsluha CNC stroje, náborový příspěvek 30.000,- Hustopeče

Firma Westfalia Metal s.r.o. je částí koncernu Hamaton Automotive Technology Co, Ltd. a má své sídlo v Hustopečích u Brna, v současnosti zde pracuje 320 zaměstnanců. Westfalia Metal s.r.o. je orientována na výrobu výfukových systémů a jejich dílů pro nákladní automobily a užitková vozidla. Nejvýznamnějšími zákazníky jsou Volvo a Scania, MAN, Daimler, Liebherr, Claas

Hlavní náplň práce:

  • výroba požadovaného produktu a případné seřizování ohýbacího stroje - vše Vás naučíme
  • práce ve  3 směnném provozu

Naše požadavky:

  • manuální zručnost, pečlivost
  • minimálně vyučení ve strojírenském / technickém oboru - např. zámečník, obráběč atd.
  • zkušenost s prací s kovy výhodou
  • praxe ve výrobě na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Náborový příspěvek až 30.000,- Kč
  • Motivující finanční ohodnocení - mzda dle Vašich zkušeností, znalostí a dovedností
  • Nadstandartně ohodnocené noční směny
  • Odměna za odpracované směny 1.000,-
  • Multisport karta
  • Parkování v areálu firmy
  • Příspěvek na dojíždění pro zaměstnance ze vzdálenějších lokalit
  • Praní a servis pracovních oděvů
  • Dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborné a jazykové kurzy, školení
  • Firemní akce
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Odměna k životnímu jubileu / Odměna k pracovnímu výročí
  • Příspěvek při narození dítěte
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Péče o zaměstnance – ovoce v zimě, očkování atd.

Termín nástup:

  • Ihned, dle dohody

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na Vás!

Odesláním svého životopisu a dalších potřebných materiálů dávám svůj souhlas firmě Westfalia Metal s.r.o. ke shromažďování, zpracovávání a uchování mých osobních údajů a osobních citlivých údajů ve smyslu všech ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Firma: Westfalia Metal s.r.o.

Kontakt: Recruiter

Místo práce: Hustopeče

Poznámka: vhodné pro absolventy