Seřizovač / programátor svař. automatů a CNC strojů

Náplň práce

  • Programování svařovacích strojů a robotů
  • Nastavení nových výrobků
  • Příprava procesu pro obsluhu stroje
  • Práce na výrobě a vývoji přípravků a nástrojů

Požadavky a předpoklady

  • SŠ - strojní zaměření
  • Praxe výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, důslednost
  • Pracovní pozice vhodná i pro absolventy

Nabízíme

  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Mzdové ohodnocení od 30 000 Kč (mzda, os. ohodnocení, příplatky)
  • Půlroční firemní bonus – ročně 26 000 Kč
  • Zvyšování kvalifikace a odbornosti
  • Dotované stravování
  • 25 dní dovolené
  • Odměny k životním a pracovním výročím
  • Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu GOLDBECK

Místo výkonu práce

GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Chrudimská 42, Vrdy

Firma: GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

Kontakt: Simona Procházková
Chrudimská 42, 285 71 Vrdy

Telefon: 770174755

Místo práce: Vrdy