Seřizovač/ka - senior, junior i absolvent

Technologický gigant, který poskytuje specializovaná řešení pro širokou řadu leteckých, průmyslových a mobilních oborů nabízí práci seřizovače/ky do výroby dílů v Sadské.

Náplň práce:

· zabezpečení optimálního chodu výroby

· obsluha, kontrola a údržba strojů, nástrojů a zařízení a jejich čištění

· dodržování výrobní dokumentace

· spolupráce s ostatními kolegy na odstranění neshod a zavádění změn

Požadujeme:

· vyučení technického směru nebo technickou praxi

· samostatnost, zodpovědnost, ochota pracovat ve směnách (3směnný provoz, pondělí-pátek)

· porozumění technické dokumentaci - technický výkres

Nabízíme:

· mzdu až 46 000 Kč

· náborový příspěvek 40 000 Kč

· prémie

· příspěvek na stravování

· 5 týdnů dovolené

· práci v klimatizovaném prostředí

· přátelský kolektiv

· příspěvek na penzijní pojištění

· firemní akce

Firma: OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Kontakt: Martin Jašurek

Telefon: +420 739 086 318

Místo práce: Sadská

Poznámka: vhodné pro absolventy