Seřizovač vstřikovacích lisů

Náplň práce

  •  montáž a demontáž vstřikovacích forem
  • seřizování vstřikovacích strojů zn. ARBURG a ENGEL
  • zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílců
  • analýza vad a jejich následné odstraňování
  • dodržování pracovních postupů a instrukcí
  •  úzká spolupráce s ostatními odděleními firmy ZP

Požadavky

  • SOÚ/SŠ vzdělání technického směru
  • 1 a více let praxe v oboru
  •  znalost technologie vstřikování plastů
  •  práce ve 3-směnném provozu
  •  zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu (výhodou)
  •  znalost práce na pc (výhodou)
  •  zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na dosavadní praxi od 30.000 Kč
  • možnost odborného vzdělávání a profesního růstu
  • firemní benefity - prémie, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, volnočasové poukázky
  • zvláštní volno
  • nástup možný ihned
  • místo pracoviště Zlín

Firma: Zlín Precision s.r.o.

Kontakt: Mária ČIŽMÁROVÁ
U Tescomy 247, 760 01 Zlín

Telefon: 577057048

Místo práce: Zlín