SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ

Společnost Gaudlitz Precision s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního koncernu Gaudlitz, který se zabývá výrobou vysoce přesných plastových dílů, vývojem a výrobou kvalitních vstřikovacích forem a dále také návrhem ostatních výrobních zařízení. U nás budete mít jistotu dlouhodobé práce ve stabilní rozvíjející se mezinárodní společnosti. Spokojenost zaměstnanců je pro nás nesmírně důležitá, proto se snažíme vytvářet dobré zázemí. Jsme jeden tým, kde si vycházíme vstříc a sledujeme společný cíl. Protože víme, že jeden bez druhého to nesvedeme. V současné době hledáme pracovníky na posílení našeho týmu ve výrobním závodě v Dačicích.

Pracovní náplň:

  • Seřizování vstřikolisů a periferií, které jsou nutné k výrobě
  • Organizace práce operátorů a manipulantů vstřikovacích lisů
  • Manipulační činnost pro potřebu pracoviště lisovny
  • Vedení dokumentace výroby a zkušebních protokolů
  • Provádění analýzy a odstraňování poruch
  • Příprava balícího materiálu
  • Práce v třísměnném provozu

Požadujeme:

  • SŠ/SOU, výhodou technické zaměření
  • Základní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Základní znalost práce na PC
  • Znalost seřizování vstřikolisů, zejm. ENGEL a ARBURG
  • Znalost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme:

  • Dobré platové podmínky a firemní benefity
  • 25 dnů dovolené
  • Odměnu za odpracované roky
  • Perspektivní práci v rozvíjející se zahraniční společnosti
  • Odborné zaškolení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na pohybové aktivity dětí,
  • Jazykové kurzy
  • 13.plat, mimořádné bonusy
  • Firemní akce
  • Ostatní benefity

Termín nástup:

  • Ihned, dle dohody

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na Vás!

Odesláním svého životopisu a dalších potřebných materiálů dávám svůj souhlas firmě Gaudlitz Precision, s.r.o. ke shromažďování, zpracovávání a uchování mých osobních údajů a osobních citlivých údajů ve smyslu všech ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Firma: Gaudlitz Precision s.r.o.

Kontakt: Kristýna PAPEŽOVÁ
Borek 40, 380 01 Dačice V

Telefon: 702288005

Místo práce: Dačice