SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH STROJŮ (30-35.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte praxi v seřizování výrobních strojů nebo linek? Hledáte práci, která vás bude bavit? Uvítáte práci na směny? Nevadí, že neumíte anglicky… Chceme vás!

Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH STROJŮ (30-35.000 Kč). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Seřizování přidělených strojů
  • Zodpovědnost za drobné opravy
  • Pravidelná údržba stroje

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • Flexi pas
  • Dotovaná jídelna
  • Vzdělávací kurzy
  • Lokalitu - Žatec

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ v technickém oboru
  • Praxi na pozici seřizovače
  • Ochotu pracovat na směny
  • Samostatnost a pečlivost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Nikola Benešová
Špitálské náměstí 3517/1a, 400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 775787077

Kód: 52915

Místo práce: Ústecký kraj