SERVISÁK DO VÝROBY - MZDA A BENEFITY

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Jsi technický nadšenec, co zná stroje a výrobní mašiny? Když se polámou, přijdeš na jádro pudla a dokážeš to rozchodit?

Pak tě potřebujeme zručný profíku!Pokud ti nevadí špinavé montérky a prostě práce, pak mi pošli životopis a máme tu pro tebe flek.

Náplň práce

  • Preventivní a operativní opravy strojů a zařízení
  • Zámečnické práce
  • Včasné řešení mechanických závad + výběr vhodných náhradních dílů
  • Odborná pomoc při instalaci nových strojů

Nabízíme

  • Pro začátek nástup 35.000 Kč - nebude to na dlouho
  • PRÁCE NA JEDNU SMĚNU!
  • Zkrátíme ti pracovní dobu o půlhoďku
  • Dostaneš pololetně odměnu
  • Nemine tě 13.plat
  • Dotujeme ti dlabanec v naší vývařovně
  • Máš u nás schované 3 sickdays
  • Potřebuješ odpočinou? - Máš na to 25 dní
  • Nemáš kde odpočinout? - Máme chatu na Šumavě
  • Přispějeme ti na penzijko
  • Máme kurzy a školení, co tě zase trochu posunou
  • A kde budeš makat? - V Plzni

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru výhodou
  • Praxe na pozici v údržbě nebo jako zámečník
  • Svářečský průkaz - ohromnou výhodou
  • ŘP - sk.B - aktivní řidič
  • Šikovné ruce, technickou hlavu a chuť do práce

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Jana Srncová

Telefon: +420 775474383

Kód: 54748

Místo práce: Plzeňský kraj