SERVISNÍ TECHNIK| CESTOVÁNÍ |AŽ 80 000 KČ

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Rád cestuješ? Preferuješ práci v terénu? Máš vzdělání technického směru a komunikativní angličtinu? Dokážeš číst v elekro výkresech? Vyhláška 50? Láká tě nadstandartní mzda?

Pak hledáme právě TEBE!!!

Pracovní náplň:

  • spolupráce na projektech v oblasti testování a uvádění zařízení do provozu
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • kontrola průběhu jednotlivých aktivit s ohledem na plán
  • reporting

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • pravidelné odměny
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění
  • Flexi Pass poukázky
  • firemní akce

POŽADUJEME

  • min. SŠ vzdělání v elektro oblasti
  • vyhláška č. 50/1978 sb.
  • AJ na komunikativní úrovni
  • praxe na obdobné pozici
  • čtení výkresové dokumentace
  • ochota vycestovat do zahraničí

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 595 131 777

Kód: 4-10-404781-4

Místo práce: Frýdek - Místek