Servisní technik pro balící zařízení – bonusy, auto, 5 týdnů dovolené

Hledá se k nám další parťák na pozici servisní technik! Zákazníky máme různorodé – od potravinářství po zdravotnictví. Aby u našich klientů šlapalo vše, jak má, hledáme zkušeného technika. Jste zvyklý komunikovat v angličtině nebo němčině? Rádi vás mezi sebe uvítáme. :-)

Náplň práce:

  • Provádění servisní činnosti v rámci Čech
  • Komunikace se zákazníky především z oblasti potravinářství, zdravotnictví...
  • Instalace a zprovoznění balících zařízení
  • Spolupráce s naší centrálou (využití angličtiny/němčiny)
  • Vlastní naplánování výjezdů po domluvě se zákazníky

Nabízíme:

  • Motivující ohodnocení, které závisí na vaší šikovnosti
  • Bonusy a další odměny dle vaší práce a vytíženosti
  • HPP spolupráci
  • Vlastní plánování výjezdů
  • Auto i k soukromým účelům
  • Notebook, mobil
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na důchodové připojištění
  • Práci v čistém pracovním prostředí
  • Další odborný růst v rámci průběžných školení
  • Zaškolení od zkušených kolegů
  • Zaměstnání ve firmě se špičkovým servisem
  • Stravenkový paušál
  • K dispozici potřebné pracovní ošacení
  • Firemní akce
  • Nástup dle domluvy
  • Výjezdy za zákazníky v rámci Čech

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru – elektrotechnické, robotika...
  • Angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni (spolupráce s centrálou)
  • Zkušenost na pozici servisního technika
  • Platné osvědčení o odborné způsobilosti podle Zák. 250/2021 Sb. a NV 194/2022 Sb (dříve vyhláška č.50)
  • Časovou flexibilitu a řidičský průkaz sk. B

Ozvěte se nám a pošlete váš životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Firma: Novitim s.r.o.

Kontakt: Jana Švejdová
Olšanská 54/3, 13000 Praha 3

Telefon: 702978312

Místo práce: Praha