Servisní technik – BEAM ČR

Jsme přední dodavatel a realizační firma v oblasti centrálních vysavačů a to jak v domácnostech tak v průmyslu. Mezi další činnosti patří realizace větracích systémů s rekuperací tepla a klimatizačních jednotek.

Servis domácích centrálních vysavačů a větracích jednotek s rekuperací tepla u zákazníků i v zázemí firmy. Příležitostné zprovoznění systémů centrálních vysavačů v průmyslových objektech.

K uvedené činnosti postačí manuální zručnost a znalosti elektro, vše ostatní vás naučíme

JAKÁ BUDE NÁPLŇ PRÁCE?

  • Servisní práce a práce údržby systémů centrálních vysavačů jak v domácnostech, tak v průmyslových areálech.
  • Servisní práce a práce údržby systémů řízeného větrání s rekuperací tepla
  • Zpracování návrhů a nabídek oprav
  • Příležitostní instalační práce: zprovoznění systémů, osazení jednotek
  • Komunikace se zákazníkem, dojednávání termínů servisu
  • Vedení evidence servisů a předání podkladů k fakturaci
  • Servisní výjezdy především Střední Čechy a Praha

CO POŽADUJEME?

  • Manuální zručnost a základní znalost elektro
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou technického směru
  • Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
  • Uživatelská znalost PC
  • Základní znalost technické dokumentace
  • Spolehlivost, zodpovědnost

Co vám pomůže?

  • Rozšířená znalost v problematice elektro
  • Nařízení vlády NV 194/2022 Sb. (Dříve vyhláška 50/1978 Sb.) výhodou
  • Aktivní znalost cizího jazyka (především angličtiny)

CO NABÍZÍME?

  • Služební vůz na cestu do/z práce a k zákazníkům
  • Motivující finanční ohodnocení (provize ze servisních prací), příspěvek na stravování
  • Plně vybavenou dílnu
  • Parkování v areálu firmy
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Pestrou pracovní činnost, další profesní růst
  • Příjemný kolektiv, pracoviště v Jesenici u Prahy
  • Pracovní doba 7-16 hod., nebo 8-17 hod., v pátek pracovní doba zkrácená
  • 20 dnů dovolené, volno všechny české státní svátky a přes Vánoční svátky pracovní volno nad rámec dovolené

Pozice vhodná i pro absolventy, nástup možný ihned

Firma: BEAM ČR s.r.o.

Kontakt: Ing. Ondřej ČERMÁK
V Areálu 1227, 252 42 Jesenice u Prahy

Telefon: 721401405

Místo práce: Jesenice u Prahy

Poznámka: vhodné pro absolventy