Servisní technik elektro či strojní nebo i sehraná dvojice denní cesty po ČR

Nebaví tě práce ve fabrice? Máš raději samostatnou práci a větší rozmanitost při práci v terénu? Připoj se k našemu servisnímu týmu!

Požadujeme:

U strojního technika vzdělání v oboru strojní mechanik apod.

U elektro technika odbornou způsobilost v elektrotechnice - podmínkou! NV č. 194/2022 Sb §6 (dříve Vyhláška č. 50/1978 Sb)

zájem o techniku

manuální zručnost a ochota občas nosit a zvedat nádrže či tlakové lahve cca - 20kg

samostatnost

časovou flexibilitu

zodpovědnost

schopnost práce s PC (vystavování protokolů a psaní e-mailů)

ochotu cestovat (v rámci ČR) – každý den

komunikativnost

aktivní přístup

ŘP skupiny B

Pracovní náplň:

Hlavní činností servisního technika jsou pravidelné kontroly a zkoušky funkčnosti stabilních hasicích zařízení (především plynových) a drobné servisní úkony spojené s pravidelnou údržbou strojní a elektro stabilních hasicích zařízení. Dostaneš se do velmi zajímavých míst jako jsou elektrárny, skladovací haly, výrobní podniky, automobilky, chemičky, ale i třeba muzea, hotely, nebo banky. Z tohoto důvodu je ale zároveň vyžadována velká pečlivost a samostatnost.

Nabízíme:

zajímavou a různorodou práci

přátelský kolektiv

zajímavé a motivující finanční ohodnocení

osobní rozvoj a zvýšení kvalifikace

systém firemních benefitů

Jak to vše bude probíhat?

Na začátku tě seznámíme s jednotlivými systémy produktů v našem showroomu v Jihlavě, kde máme také centrálu firmy. Tady proběhne vstupní zaškolení a vysvětlení, co všechno práce servisního technika obnáší. Další pobočka je pak ve Vysokém Mýtě, kde sídlí zázemí servisního oddělení, tam se scházíme 2x do měsíce na koordinační schůzky. V prvních měsících budeš doprovázet naše zkušené kolegy, kteří ti ukáží práci v terénu a vysvětlí ti, na co si dávat při kontrolách pozor. Po zapracování budeš již se svým kolegou pracovat samostatně a bude vám asistovat některý ze zkušených kolegů a zasáhne jen když budeš opravdu v úzkých. Servisní techniky tvoří vždy dvojice s tím, že je potřeba, abyste jako dvojice měli bydliště blízko sebe.

Jakmile budete již samostatní, dostanete vždy týden dopředu domluvený seznam zákazníků, kteří se mají navštívit. Ostatní organizace je již na vás.

Nástupní garantovaná mzda 33tis hrubého, po zapracování 35tis hrubého.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Jihlava a denní cesty ke klientům po ČR