Servisní technik (EZS, EPS, CCTV, Slaboproud)

Společnost byla založena v roce 2004. Zabývá se projekcí, instalací a servisem bezpečnostních a informačních systémů. Vedení společnosti klade důraz na nejvyšší úroveň poskytovaných služeb. Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi.

Popis pozice:

- Montáže a servis EPS, EZS a CCTV

- Plnění vnitřních směrnic, technologických a pracovních postupů

- Vytváření reportů a servisních záznamů

Požadavky na uchazeče:

- SŠ vzdělání - elektro (slaboproud výhodou)

- Praxe v oboru instalací CCTV, EZS a EPS

- Řidičský průkaz skupiny „B“

- Samostatnost• Časová flexibilita• Vyhl. 50/78

- Trestní bezúhonnost

- Znalost práce na PC

Nabídka:

- Trvalý PP

- Samostatnou práci ve velmi perspektivním oboru s nejmodernějšími technologiemi

- Velmi dobré platové ohodnocení (dle kvalifikace, praxe a dovedností)

Nástup možný ihned.

Firma: COMSIG – Jiří Bayerl s. r. o.

Kontakt: Pavla Fremrová
318 00 Plzeň

Telefon: 601577037

Místo práce: Plzeň - Nová Hospoda