Servisní technik MaR, EPS, EZS 7257; BRNO

Zadavatelem je významná elektromontážní firma v regionu

7257; BRNO Servisního technika MaR, EPS, EZS hledá společnost v Brně zabývající se komplexními projektovými a inženýrskými činnostmi v realizaci technických zařízení budov

-náplň práce:

  • -provádět přípravu před zahájením prací a servisních zásahů
  • -provádět servisní zásahy nebo opravy
  • -vyplňovat záznamy o servisním zásahu
  • -zajišťovat potřebný nákup materiálu

-požadujeme:

  • -praxe v oboru (topení, chlazení, VZT, MaR) minimálně 3 roky
  • -topičské osvědčení dle vyhlášky č. 91/1993 Sb. pro plynové kotle (můžeme zajistit)
  • -odborná způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • -znalosti IT technologií, uživatelské ovládání PC, (Word, Excel, Outlook)
  • -řidičský průkaz sk. B s praxí
  • -pohotovostní službu (1x za 4-5 týdnů)

-nabízíme:

  • -motivující ohodnocení v závislosti na výkonu
  • -nástupní mzda 25000 – 30000 Kč
  • -stravenky
  • -příspěvek na penzijní připojištění
  • -příspěvek na životní pojištění
  • -sportovní aktivity
  • -5 týdnů dovolené
  • -možnost dalšího vzdělání
  • -využití služebního vozidla k soukromým účelům
  • -další zaměstnanecké výhody

Kompletní popis všech aktuálně obsazovaných míst najdete na adrese www.kon-takt.cz.

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, váš profesní životopis a nabídku na uvedený E-mail. kon-takt@kon-takt.cz Adresa: KON-TAKT, spol. s r.o., Křenová 67, 602 00 Brno. Nebo volejte tel.: +420 543 257 021. Uveďte referenční kód pozice, o kterou se zajímáte.

Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se, ale informovat telefonicky. Uchazeči, kteří nebyli vybráni, budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

                                               OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle GDPR v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro zaměstnavatele provádět společnost KON-TAKT, spol. s r.o., IČ: 63468735. Vedení v databázi poskytujeme na dobu neurčitou a je bezplatné. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Výmaz z databáze provedeme na základě písemné žádosti uchazeče.

Firma: KON-TAKT, spol. s r.o.

Kontakt: Ing. Vítězslav KLEIN
Křenová 224/67, 602 00 Brno

Telefon: 603582738

Kód: 7257

Místo práce: Brno