SERVISNÍ TECHNIK STROJŮ-BEZ VÝJEZDŮ (až 60.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte technické i komunikativní vlastnosti? Umíte výborně anglicky? Chcete pracovat ve firmě, kde si váží svých zaměstnanců?

Pak je tato nabídka přesně pro Vás! Švýcarská výrobní společnost hledá novou posilu na pozici

Náplň práce

  • řešení technických problémů se zákazníky (telefonicky, mailově)
  • instalace strojů na dálku, zaškolení a uvedení do provozu
  • komunikace se zákazníky ohledně potřebných dílů
  • zanášení všech informací do interního systému
  • návštěvy zákazníků dle potřeby (střední Evropa)

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonusy
  • auto i pro soukromé účely
  • stravenky
  • příjemné pracovní prostředí
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Brno

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • znalosti v oblasti elektrotechniky/automatizace
  • technické myšlení
  • ideálně zkušenosti z obdobné pozice

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Renáta Galečková

Telefon: +420 773773887

Kód: 47408

Místo práce: Brno