Servisní technik zabezpečovacích systémů

Chcete být součástí dynamicky se rozvíjející společnosti na českém i zahraničním trhu? Líbí se vám v rychle se měnícím prostředí, kde každý den přináší nové výzvy? Rádi byste se podívali pracovně do zahraničí? Ve společnosti Wellpack jsme hrdí na to, že můžeme pracovat po boku největších nadnárodních společností v oblasti logistiky a nabízet nejen jim rozmanité portfolio služeb od skladování, outsourcingu, logistiky, mytí obalů až po distribuci zboží. Věříme, že náš růst je dílem naší otevřené, přátelské atmosféry, kde lidé mohou být sami sebou a úspěch je po zásluze odměněn.

Pro spolupracující firmu v rámci Prahy a Středočeského kraje, hledáme servisního technika elektronických systémů - PZTS, EKV, CCTV.

Náplň práce

  • kompletní instalace technologií EPS (PZTS, EKV, CCTV)
  • servisní činnost el. systémů,
  • poradenská činnost.

Požadujeme:

  • vzdělání v elektro oboru,
  • vyhláška 50 výhodou; zajistíme obnovení;
  • znalost systémů EPS (PZTS, EKV, CCTV) výhodou,
  • znalost čtení v technické dokumentaci,
  • základní znalost AJ (technická dokumentace, návody),
  • čistý trestní rejstřík,
  • ŘP sk. B - aktivní řidič.

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, sick days,
  • roční odměny,
  • pravidelná školení,
  • finanční ohodnocení dle zkušeností - cca 45 - 55 tisíc Kč hrubého.

Firma: WELL PACK s.r.o.

Kontakt: Jana Růžičková

Místo práce: Praha