Skladník

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Firma OBRETA je jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti plastových obalů v ČR s tradicí od roku 1992 s hlavním zaměřením na zásobování jednotlivých obchodů, řetězců, potravinářských výroben a provozů výrobních podniků a organizací obalovým materiálem v celé škále materiálů, barev a provedení,

A nyní hledáme pro dlouhodobou spolupráci nového kolegu/kolegyni na pozici: skladníka.

• Místo výkonu práce: Tojice 14, 335 01 Nepomuk, Plzeň – jih

Požadujeme:

• spolehlivost, samostatnost, pečlivost

• aktivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům

• řidičský průkaz skupiny B, řidičský průkaz skupiny C výhodou

• řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík

• praxe v oboru

Náplň práce:

• příprava zboží k expedici dle protokolu

• řádné uskladnění materiálu pomocí VZV

• příjem a kontrola zboží

• naskladňování a vyskladňování materiálu

Nabízíme:

• zaměstnání v soukromé zavedené společnosti s tradicí od roku 1992

• zajímavou práci pro jednu z největších velkoobchodních společností v oboru

• pružná pracovní doba PO-PÁ, možnost podílet se na projektech a rozvoji společnosti

• vstřícný a ochotný kolektiv spolupracovníků

• stabilní zázemí a seriózní přístup

• úvodní profesní zaškolení v oboru

• mimořádnou příležitost a prostor pro seberealizaci

• smlouva na HPP na dobu neurčitou

• samostatnou a různorodou práci s dlouhodobou jistotou

• možnost nákupu sortimentu firmy za zvýhodněné ceny

• vánoční večírky, různé akce v průběhu roku

• benefity ve formě příspěvku na stravování, služební telefon

• vhodné i pro absolventy

Nástup možný ihned

Těšíme se na Vaše životopisy.

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Ing. Veronika Boháčová

Telefon: +420 725 757 164

Místo práce: Nepomuk