Skladník m/ž Český Krumlov

Náplň práce:

• Práce ve skladu včetně nakládky a vykládky kamionů

• Příjem materiálů a jejich naskladňování do regálů

• Příprava objednávek s využitím skeneru

• Zásobování výroby potřebnými materiály

• Práce s obalovými materiály a expedice zásilek

Požadavky:

• Praxe ve výrobní firmě je výhodou

• Ochota pracovat ve směnném provozu

• Pečlivost, zodpovědnost, manuální zručnost a schopnost pracovat samostatně

• Zkušenosti s řízením manipulační techniky a VZV

Benefity:

-Smlouva na dobu neurčitou

- 13. mzda

- 5 týdnů dovolené

- Příspěvek na dojíždění

- Závodní stravování (obědy a večeře) ZDARMA

- Příspěvek na penzijní a životní pojištění

- Pravidelné odměny (dovolená, Vánoce a roční bonus)

- Příspěvek na kulturu, zdraví a sport ve výši 4.500, - Kč/rok

- ŠKODA AUTO zvýhodněné ceny

- Bonus při pracovních a životních výročích, narození dítěte

- Odměny za zlepšovací návrhy

- Zvýhodněné tarify pro blízké, rodinné akce a výlety

V případě zájmu prosím pošlete svůj životopis jako odpověď přímo na tento inzerát. Děkujeme

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Český Krumlov