Skladník/ce - manipulant/ka na obsluhu VZV

Human-Res je obchodní značka mezinárodní agentury Optima se sídlem v Holandsku. Od svého založení se Human-Res vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání! Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Hledáme nové zaměstnance na pozici

Skladník/ce-manipulant/ka na obsluhu VZV

Hlavní náplň práce:

  • manipulace s materiálem/výrobky
  • přejímky materiálu / zboží vč. kontroly
  • označování a skladování materiálu
  • výdej materiálu do výroby
  • příprava výrobků pro expedici vč. balení
  • správa obalového materiálu
  • správa odpadů při skladování
  • práce s podnikovým informačním systémem

Požadujeme:

  • zdravotní způsobilost: řízení VZV, manipulace s břemeny

  • povinnost absolvovat základní kurzy a školení, zaškolení na pozici

  • vzdělání: min. výuční list, nejlépe technického směru

  • praxe: 2 roky ve výrobní společnosti

  • praxe na obdobné pozici a zkušenost s řízením VZV výhodou

  • řidičský průkaz: sk. B

  • uživatelská znalost práce na PC: MS Word, Excel

  • Požadujeme schopnost pracovat ve dvousměnném provozu na 7,5hodinové směny

Nabízíme :

  • nástupní mzda 32000,-, po zkušebce 34000,-
  • příplatky za víkendy, přesčasy, svátky
  • dovolená 25 dnů za rok
  • stravenkový paušál na směnu
  • proplácení nákladů na dojíždění z Kyjova a okolí
  • lokalita pracoviště - Brankovice okres Vyškov

Zájemce prosím o životopis.

Firma: Human-Res, obch. značka společnosti ORE

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 770

Místo práce: Brankovice