Skladník - měsíční mzda 35.400,- Kč - Praha

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Pro našeho významného klienta, zabývající se výrobou speciálních výrobků zaměřené na zdraví a pohodu, přijmeme na hlavní pracovní poměr na pozici skladníka na navažovnu.

Nabízíme:

  • - Měsíční hrubá mzda až 35.400,- Kč včetně bonusů
  • - Hrubá měsíční základní mzda 31.000,- Kč až 33.000,- Kč dle zkušeností
  • - Měsíční bonus po ukončení zkušební doby 2.400,- Kč při splnění cílů
  • - Benefity v hodnotě 11.000,- Kč ročně (po zkušební době)
  • - Příplatek za odpolední směnu 10,- Kč/hod.
  • - Příspěvek na stravování - stravenky
  • - Příspěvek na ubytování až 6.000,- Kč po dobu půl roku
  • - 25 dní dovolené
  • - Práce v čistém prostředí
  • - Po zkušební době MultiSport karta
  • - Odměnu za doporučení zaměstnance 30.000,- Kč!
  • - Další firemní benefity: očkovaní proti chřipce hrazené zaměstnavatelem, služby fyzioterapeuta a kadeřníka v areálu firmy, sportovní aktivity organizované zaměstnanci v blízkém okolí
  • - Nástup přímo pod kmen
  • - Pracovní doba 7,5 hod. denně - dvousměnný provoz
  • - Parkování v areálu firmy zdarma

Pracovní náplň:

  • - Přijímání, vydávání, uskladnění a evidence výrobního materiálu
  • - Navažování a vzorkování surovin
  • - Vyplňování dokumentace

Požadavky:

  • - SŠ nebo odborné vyučení
  • - Znalost práce na PC
  • - Zkušenost s vozíky - retrák

Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a rovnou volejte na naší bezplatnou linku 800 880 810.

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Petra Rakovianová
Chopinova 483/8, 70200 Ostrava

Telefon: +420800880810
+420797978299

Kód: ZEPR

Místo práce: Praha