Skladník - Praha

Společnost MARO s.r.o., obchod a projekce, je odborný velkoobchod v oblasti sortimentu topení, plyn, voda, sanitární technika a keramika, inženýrské sítě. Krom velkoobchodního prodeje disponuje koupelnovými studii, čímž se zaměřuje také na dodávky koupelnového vybavení, včetně 3D návrhů.“

Máte smysl pro teamovou práci? Pak by Vás mohla zaujmout naše nabídka na volnou pozici Skladník.

Na pobočku v Praze hledáme kolegy na pozici Skladník.

Jaká bude Vaše pracovní náplň

  • Vyskladňování zboží
  • Příjem zboží na sklad
  • Příprava rozvozů

Co od Vás očekáváme?

  • Praxe nebo vzdělání v oboru voda, topení, plyn - výhodou
  • Samostatnost, flexibilitu a zodpovědný přístup, smysl pro pořádek
  • Přizpůsobení pracovní době, která je v rozmezí 6:00 - 17:00 hod.
  • Snahu učit se novým věcem
  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Oprávnění VZV - výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou

Co Vám nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti a v přátelském kolektivu
  • Pravidelný měsíční příjem bez zpoždění
  • Stravenkový paušál
  • Zaškolení na pozici ihned po nástupu
  • Zaměstnanecké slevy na prodávané zboží
  • Zaměstnanecké benefity (2 dny zdravotního volna, 5. týden dovolené, ...)

Termín nástupu: možný ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš CV.

V případě, že Váš životopis bude vyhovovat požadované pozici, budeme Vás kontaktovat a rádi se s Vámi osobně setkáme.

Firma: MARO s. r. o. , obchod a projekce

Kontakt: Ing. Jana Bělochová
Chrudimská 2811, 530 02 Pardubice

Telefon: 777466551

Místo práce: Praha 9

Poznámka: vhodné pro absolventy