Skladník na provoze montáž

TREVOS, a.s. Jsme stabilní česká firma, působící ve vývoji, výrobě a prodeji průmyslových svítidel od roku 1990. V České republice jsme největším výrobcem průmyslových svítidel a řadíme se mezi významné zaměstnavatele v regionu. Zahraniční obchod tvoří 70% našeho obratu a naše svítidla exportujeme do více jak 63 zemí světa.

Náplň práce

Příjem, výdej a kontrolování zboží

Vyskladňování a vychystávání zboží dle objednávek

Evidování skladového zboží

Nakládání zboží do přepravních aut

Práce s VZV a paletovým vozíkem

Práce ve dvousměnném provozu (Po – Pá)

Požadujeme

Vyučení

Osvědčení na manipulační vozíky

Zkušenosti práce se čtečkou čárových kódů výhodou

Spolehlivého kolegu se zájmem o vykonávanou práci, ochotu pracovat v týmu

Dobrý zdravotní stav – fyzická zdatnost

ŘP skupiny B

Nabízíme

Práci v moderních prostorách, zázemí české stabilní výrobní společnosti

Dotované stravování v podnikové jídelně

Finanční příspěvek na volnočasové aktivity formou benefitních karet (po 6 měsících)

Příspěvek na penzijní pojištění (po 6 měsících)

Dovolená 25 dní

Firma: TREVOS, a.s.

Kontakt: Jitka VODIČKOVÁ
Nová Ves 34, 511 01 Turnov

Telefon: 481 363 355

Místo práce: Turnov