SKLADNÍK/ŘIDIČ sk. C

Již 24 let pro klienty vyhledáváme zaměstnance na pozice v managementu, obchodu, technické a administrativní pozice, specialisty různých oborů. Databáze ANEX a široká personální inzerce.

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty/ky na pozici Skladník, řidič sk. C.

Nejedná se o zaměstnání pod agenturou. Práce na HPP přímo u firmy!

Náplň práce: Naskladňování a vyskladňování zboží ze skladu, rozvoz zboží, práce ve skladu, výpomoc na mobilní lahvovací lince.

Očekáváme:

  • minimálně vyučení
  • ŘP skupiny C - nutný
  • zodpovědnost a práci v týmu

Nabízíme:

  • pracovní poměr
  • nástup ihned, dle dohody
  • pracovní doba jeden týden 7:30 - 16, druhý týden 9 - 17:30
  • stravenkový paušál
  • zázemí zavedené prosperující společnosti

Firma: ANEX personální agentura, Věra Pietrasová

Kontakt: PhDr. Markéta Šnýdrová, PhD.

Telefon: 606057607

Kód: 585

Místo práce: Břeclav

Poznámka: vhodné pro absolventy