Skladník/skladnice (Sviadnov)

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Pro našeho klienta, společnost KEŠKA - FM s.r.o. ze Sviadnova, specializovaný velkoobchod s nápoji, potravinami a drogerií, hledáme skladníky i skladnice do kmenového stavu.

Naše nabídka:

  • mzdové ohodnocení 24 000,- (čistá měsíční mzda)
  • hlavní pracovní poměr
  • pracovní doba: pondělí - pátek (dále jedna sobota v měsíci a jedna neděle v měsíci)
  • směny: ranní a odpolední (8 hod)
  • místo výkonu práce: Sviadnov
  • nástup možný ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala, těšíme se na Vaše odpovědi s přiloženým životopisem. Děkujeme.

Váš profil:

  • zodpovědnost, loajalita
  • schopnost organizace položek skladu
  • ochota pracovat v týmu
  • uživatelská znalost práce na PC
  • výhodou průkaz VZV

Vaše náplň práce:

  • jedná se o manuální práci vhodnou pro zdatnější osoby
  • vychystávání zboží na rozvozy
  • doplňovaní a ukládání zboží do regálů
  • odpovědnost za činnosti související se skladováním zboží
  • zodpovědnost za svěřený úsek skladu
  • zodpovědnost za dodržování bezpečnostních předpisů

Trenkwalder a.s.

Markéta Burešová

Aksamitova 1 Olomouc 77900

Mobil: +420724501667

Email: m.buresova@trenkwalder.com

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI000001WseFQAS

Místo práce: Sviadnov