SKLADNÍK / SMC

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

  • Včasné zásobování výrobních úseků materiály nebo výrobky
  • Odvoz hotových výrobků a uložení do skladu hotových výrobků dle layoutu
  • Vychystávání dodávek dle požadavků pracovníků expedice při dodržení metody FIFO
  • Kontrola množství odesílaného materiálu, výrobků či zboží dle interních výstupních dokumentů
  • Úzká spolupráce s výrobou
  • Účast na inventurách
  • Zodpovědnost za pořádek na svěřeném úseku, dodržování principů 5S

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI JSOU POTŘEBA:

  • praktická zkušenost s řízením s velkým VZV W2 (obnovu řidičského oprávnění či opětovné vystavení rádi zajistíme)
  • ochota pracovat ve 4 směnném provozu (12h směny, krátký/dlouhý týden)
  • základní znalosti MS Office
  • dobré komunikační a organizační dovednosti
  • pečlivost a schopnost šetrné manipulace s převáženým materiálem
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • stabilní prostředí dynamické společnosti se zázemím japonských vlastníků (skupina Teijin)
  • práci na hlavní pracovní poměr a smlouvu na dobu neurčitou
  • náborový příspěvek 30.000 Kč
  • zajímavé finanční ohodnocení podle výkonu dle produktivity, kvality odvedené práce
  • bonus 10.000-40.000,- Kč za přivedení nového kolegy (program Patronace)
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 150,- Kč za každý odpracovaný den
  • věrnostní prémie, bonusy
  • interní kafetérie - příspěvek na penzijní/životní připojištění, E-benefit karta, Multisport karta, Benefitní vouchery na služby partnerských společností
  • vstupenky do KD Milovice
  • příspěvek zaměstnavatele ve výši 50% na pojištění odpovědnosti za škodu
  • slevy na produkty O2, Unicredit Bank
  • Nástup ihned nebo dle dohody.

Chcete se stát součástí naši společnosti, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Rádi se s Vámi spojíme.

Firma: Teijin Automotive Technologies Czech s.r.o.

Kontakt: Miloslava KAVANOVÁ
Topolová 810, 289 24 Milovice

Telefon: 601123148

Místo práce: Milovice