Skladník ve velkoobchodu se zdravou výživou

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Do našeho velkoobchodního skladu COUNTRY LIFE s.r.o. v Rudné u Prahy přijmeme na hlavní pracovní poměr skladníka/skladnici.

Náplň práce:

  • přijímání, výdej zboží
  • zaskladňování zboží
  • další skladnické práce

Pracovní doba je od pondělí do pátku, soboty jsou volné, občasná práce v neděli.

Požadujeme:

  • odpovědný přístup k práci
  • spolehlivost a nekonfliktnost
  • osvědčení na VZV - PODMÍNKOU!!!!
  • výpis z rejstříku trestů

Nabízíme pestrou práci v rodinné firmě s třicetiletou tradicí.Mzda 32.000 až 35.000 Kč hrubého plus zaměstnanecké benefity.

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Ing. Eva Uchytilová

Telefon: +420 601 166 171

Místo práce: Rudná u Prahy