Skladový manipulant - jednosměnný provoz

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Pro mezinárodní a velmi úspěšnou výrobní společnost hledáme pracovníky do skladu.

Naše nabídka:

  • nové, čisté a moderní pracovní prostředí
  • jednosměnný provoz od Po do Pá
  • orientační hrubá nástupní mzda na HPP cca 32500 Kč
  • stravenkový paušál 70 Kč
  • práce na dobu určitou, možno na HPP i brigádně
Váš profil:
  • SOU vzdělání výhodou
  • fyzická zdatnost - práce vhodná zejména pro muže
  • NUTNÁ VLASTNÍ DOPRAVA (možnost parkování před firmou)

Vaše náplň práce:

  • práce převážně ve stoje
  • manipulace se zásilkami
  • jednosměnný provoz od pondělí do pátku (8,5 hodinové směny - 7:30 až 16:00)

Trenkwalder a.s.

Martina Benediktová

Pražská 84/15 Plzeň 30100

Mobil: +420602208888

Email: m.benediktova@trenkwalder.com

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI000001ypyTQAQ

Místo práce: Bor u Tachova