Skladový manipulant (průkaz VZV výhodou)

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení, právě obsazujeme pozici skladového manipulanta (platný průkaz VZV výhodou).

Naše nabídka:

  • práce bez průkazu VZV: nástupní mzda 29 000 Kč
  • práce s průkazem VZV: nástupní mzda na odpolednísměny 29 000 Kč a na noční směny 32 000 Kč
  • prémie dle výsledků a osobního ohodnocení
  • zázemí stabilní a rostoucí společnosti
  • stravenkový paušál

Pokud Vás pozice zaujala, prosím o zaslání Vašeho životopisu.

Váš profil:

  • praxe s prací ve skladu
  • ochota pracovat i s těžšími břemeny
  • dokončené alespoň základní vzdělání
  • spolehlivost

Vaše náplň práce:

  • naskladňování a vyskladňování zásilek
  • manipulační a ostatní práce ve skladu
  • práce bez průkazu VZV: jednosměnný provoz, odpolední směny (15:00-23:30) nebo noční směny (19:00-3:30 ; 23:00-7:30)
  • práce s průkazem VZV: jednosměnný provoz, odpolední směny (15:00-23:30) nebo noční směny (19:00-3:30 ; 23:00-7:30)

Trenkwalder a.s.

Silvia Chalupová

Mobil: +420724090757

Email: s.chalupova@trenkwalder.com

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0t6N000009OKqbQAG

Místo práce: Opravářská 944/2, Praha 10