Slévárenský dělník – tavič

BRANO GROUP je českou rodinnou společností, která na trhu působí od roku 1862. V současné době se společnost rozrostla do skupiny více než 13 firem působících převážně v oblasti automotive, strojírenství, metalurgie, nástrojárny, R&D a služeb. Zaměstnáváme takřka 2000 zaměstnanců. Vytváříme a podporujeme udržitelný a ekologický průmysl, dbáme na profesionální přistup a hledáme další příležitosti k rozvoji. Pokud máte zájem být součástí naší skupiny BRANO GROUP, určitě se ozvěte, těšíme se na Vás!

BRANO GROUP je českou rodinnou společností, která na trhu působí od roku 1862. V současné době se společnost rozrostla do skupiny více než 13 firem působících převážně v oblasti automotive, strojírenství, metalurgie, nástrojárny, R&D a služeb. Zaměstnáváme takřka 2000 zaměstnanců. Vytváříme a podporujeme udržitelný a ekologický průmysl, dbáme na profesionální přistup a hledáme další příležitosti k rozvoji. Pokud máte zájem být součástí naší skupiny BRANO GROUP, určitě se ozvěte, těšíme se na Vás!

Co vás čeká

  • Práce na slévárně
  • Tavení odlitků
  • Spolupráce s výrobou
  • Práce ve směnném provozu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Fyzická zdatnost
  • Dobrý přístup k práci
  • Zodpovědný přístup
  • Pracovitost, ochota a spolehlivost
  • Ochota pracovat na směny

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavé mzdové podmínky, vč. příplatků
  • Práci ve stabilní české společnosti v automobilovém průmyslu
  • Možnost seberealizace a velký prostor pro uplatnění vlastního know-how
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou IHNED po nástupu
  • Prostor pro zaškolení
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • až + 6 dnů dovolené
  • Příspěvek na sport, kulturu, zdraví ve výši až 24 000 ročně
  • Vlastní rekreační zařízení
  • Příspěvek na dětské rekreace

Firma: BRANO a.s.

Kontakt: Mgr. Jana Květoňová
Opavská 1000, 74741 Hradec nad Moravicí

Telefon: 604297725

Místo práce: Hradec nad Moravicí