Automechanik vozidel sk. C i pro absolventa

JOB LEADER CZECH s.r.o. - Pardubický kraj

Hledáme šikovné kandidáty na servis převážně nákladních vozidel. Možno i pro absolventa nebo stačí prokazatelná zkušenost oboru a praxe. Opravy a údržba nákladních vozidel Prohlídky a diagnostika ...

700 - 950 €/měsíc

Řidič/ka VZV - Holíč - ubytování ZDARMA, až 950 EUR

Amikov, s.r.o. - Holíč

Náplň práce: Obsluha a manipulácia VZV ve skladu.  Požadujeme:  preziznost, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav ochota pracovat v třísměnném provozu.  platný průkaz VZV

700 - 930 Kč/měsíc

Operátor/ ka v automotive., UBYTOVANÍ ZDARMA

Náplň práce: Nanášení lepidla na kůži, koženku a ostatní polotovary potřevné pro výrobu Provádění natahování a zahýbaní kůže a koženky, její ořezávaní a všechny ostatní úpravy výrobků podle ...

Náplň práce: nanášení lepidla na kůži, koženku a ostatní polotovary potřebné pro výrobu provádění natahování a zahýbání kůže a koženky, její ořezávání a všechny ostatní úpravy výrobků podle ...

Stránka 1 2  »

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé